Çiçek Bakımı Çiçek Hikayeleri

Büyük Kaktüs Fiyatları

Dikenli ve dikensiz özelliklere sahip olan kaktüs bitkisi dayanıklıdır. Çok su istemez ve karanlık yeri sevmez. Ev ve ofislerde, bahçede rahatlıkla yetişir. Küçük bitkiyken siparişinizi verin ve iyi bir bakım sonucunda uzun ve kalın bir yapılı kaktüs elde edin. İnternet üzerinden büyük kaktüs siparişi de verebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İnternetten Büyük Kaktüs Siparişi

Yapısı gereği sıcak iklimi sever. Kış ayında evinizde bakmalı ve fazla su vermemelisiniz. Saksıyı ise düzenli değiştirmenize gerek yok. 5 yılda bir değiştirmeniz yeterli. İnternetten online kaktüs siparişi vermeniz çok kolay. Katalog bölümüne girerek kaktüsler hakkında bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz kaktüs türünü hemen sipariş edebilirsiniz.

kakuts-cicegi

Kaktüs Bakımı Nasıldır?

Sıcak iklim sevdikleri için ev ya da ofiste direkt güneş ışığı alan bir yere koymalısınız. Hava akımlarından etkilendiği için değişken hava şartlarından korumalısınız. Saksının büyüklüğüne göre bazı dönemlerde vitamin takviyesi yapılmalı. Soğuk ve kapalı havalarda kaktüsü sulamayın. Sulama işlemini yapmadan önce tüm toprağın kuru olduğundan emin olmalısınız. Saksının altında su bulunuyorsa suya ihtiyacı yoktur.

Çöl bitkisi olan kaktüs dayanıklı olduğu için dostluğu da simgeler. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza gönderebilir ve güzel bir jest yapabilirsiniz. Kaktüslerin fiyatları ise değişkendir. Kaktüsün farklı tasarımlarına göre fiyatları değişir. Saksı ya da cam vazo içinde ilginç konseptler inceleyerek karar verebilirsiniz. İstediğiniz adrese kısa süre içinde teslimi yapılır.

Leave a Reply