Çiçek Hikayeleri

Hediye Olarak Sunulabilecek 3 Farklı Bitki

Sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz çiçek seçimleri arasında kararsız kalabilirsiniz. Hem bakımı kolay hem de son derece hoş görselliğe sahip olan bitki seçimleri arasından tercihinizi yapmanıza yardımcı olacak olan yazımızda yer alan bitkileri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

  1. Hoya Kalp Bitkisi

Son zamanların popüler bitkisi olan Hoya Kalp çiçeği adını kalbe benzeyen görselliğinde alır. Tek bir etli yaprağın kalp şekline büründüğü Hoya Kalp çiçeği aynı zamanda kolay bakım özelliğine de sahiptir.

Ev ya da iş yerlerine gönderime uygun olan bitki iç mekânda bulunmaktan hoşlanmasının yanı sıra az yer kaplar.

  • Aşkın Gözyaşları Bitkisi

Her daim en çok beğenilen bitkiler arasında yer alan aşkın gözyaşları sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel bir bitkidir. Kolay bakıma sahip olan bitki aynı zamanda kısa sürede sürgünde verir. Verdiği sürgün ile çoğaltılması mümkün olan aşkın gözyaşları bitkisini sevdiklerinizin ev ya da iş yerlerine hediye olarak gönderebilirsiniz.

  • Kalanşo Saksı Çiçeği Bitkisi

Hem bakımı kolay hem de çiçeklenen bir bitki tercihine yer açmak isterseniz kalanşo çiçekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yaz aylarında dış mekânda bakılabilen bitki iç mekânda daha mutlu olur. Değişen çiçek renkleri arasından seçiminizi yaparak sevdiklerinize bu güzel saksı bitkisini armağan olarak gönderebilirsiniz. Aranjman ile taçlandırılan çiçeği sevdiklerinizin ev ya da iş yerlerine gönderebilirsiniz.

Leave a Reply